آرایشی و زیبایی

اینها را با یکدیگر استفاده کنید

اینها را با یکدیگر استفاده کنید : بستگی به این دارد که در مورد کدام مواد صحبت می کنید. همه مواد با یکدیگر دوست نیستند و برخی حتی ممکن است مزایای دیگری را نفی کنند. بنابراین برای به حداکثر رساندن حداکثر استفاده از بطری ها و قطره چکان ها، در اینجا پنج ترکیب ماده قوی را به یاد داشته باشید. به علاوه، مواردی که باید کاملاً از آنها اجتناب کرد.

ویتامین C تیم چه کسی است؟

ویتامین C + اسید فرولیک، به گفته دکتر Deanne Mraz Robinson، استادیار بالینی پوست در بیمارستان Yale New Haven، اسید فرولیک با رادیکال های آزاد برای جلوگیری و اصلاح آسیب های پوستی مبارزه می کند و عمر و اثربخشی ویتامین C را افزایش می دهد. قوی‌ترین شکل‌های ویتامین C اغلب ناپایدارترین هستند، مانند L-AA یا اسید L-آسکوربیک، به این معنی که این سرم‌ها در برابر نور، گرما و هوا آسیب‌پذیر هستند.

با این حال، وقتی آن را با اسید فرولیک ترکیب می کنیم، به تثبیت ویتامین C کمک می کند تا قدرت آنتی اکسیدانی آن در هوا از بین نرود.

ویتامین C + ویتامین E

اینها را با یکدیگر استفاده کنید : ویتامین E به خودی خود یک ماده مراقبت از پوست نیست، اما وقتی با ویتامین C همراه شود، مؤسسه Linus Pauling در دانشگاه ایالتی اورگان بیان می‌کند که این ترکیب «در جلوگیری از آسیب نور مؤثرتر از هر دو ویتامین به تنهایی» است.

هر دو با نفی آسیب رادیکال های آزاد کار می کنند، اما هر کدام با انواع مختلفی از آسیب های UV مبارزه می کنند منبع مورد اعتماد. با افزودن سرم های ویتامین C و E به برنامه روزانه خود یا استفاده از محصولاتی که حاوی هر دو هستند، به پوست خود دو برابر مهمات آنتی اکسیدانی برای مبارزه با آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد و آسیب اشعه ماوراء بنفش بیشتر از ویتامین C می دهید.

ویتامین C + ویتامین E + اسید فرولیک

تا به حال احتمالاً از خود می پرسید: اگر ویتامین C و E خوب است و ویتامین C و اسید فرولیک نیز خوب است، ترکیب هر سه چیست؟ پاسخ لفاظی است: آیا ثبات و آنتی اکسیدان ها را دوست دارید؟ این بهترین از همه دنیاست، که سه برابر قدرت محافظتی را ارائه می دهد.

با توجه به اینکه آنتی اکسیدان هایی مانند ویتامین C و E با هم کار می کنند تا آسیب های ناشی از اشعه ماوراء بنفش را از بین ببرند، احتمالاً به این فکر می کنید که استفاده از این ترکیب زیر کرم ضد آفتاب برای محافظت بیشتر در برابر اشعه ماوراء بنفش چقدر منطقی است. و حق با شماست

چرا آنتی اکسیدان ها و ضد آفتاب با هم دوست هستند؟

در حالی که آنتی اکسیدان ها نمی توانند جای یک ضد آفتاب پیشگیرانه را بگیرند، می توانند محافظت در برابر آفتاب را افزایش دهند. مراز رابینسون توضیح می‌دهد: «تحقیقات نشان می‌دهد که ترکیب ویتامین‌های E، C و ضدآفتاب، اثربخشی محافظت در برابر آفتاب را افزایش می‌دهد.» این باعث می شود که ترکیبی قدرتمند در مبارزه با پیری قابل مشاهده و سرطان پوست باشد. (منبع)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *