آرایشی و زیبایی

پوستی شاداب تر با مکمل ایمدین

پوستی شاداب تر با مکمل ایمدین

پوستی شاداب تر با مکمل ایمدین : مکمل های ایمدین  را می توانید تا زمانی که بخواهید به عنوان بخشی از برنامه روزانه مراقبت از پوست مصرف کنید. مطالعات نشان داده اند که قرص های جوان کننده پوست IMEDEEN برای استفاده طولانی مدت بی خطر هستند. علاوه بر این، مطالعات و ارزیابی های ایمنی جامع استفاده ایمن را تایید کرده است.

مانند هر مکمل دیگری، قبل از استفاده با پزشک یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید. زنان باردار یا شیرده نباید از مکمل های غذایی استفاده کنند مگر اینکه توسط پزشک یا متخصص مراقبت های بهداشتی توصیه شود. وضعیتی که پوست شما قبل از شروع مصرف قرص IMEDEEN در آن قرار داشت، نتیجه چندین سال زوال پوست بود. به همین ترتیب، اگر مصرف قرص های ضد پیری پوست IMEDEEN را متوقف کنید، نتایجی که به دست آورده اید یک شبه ناپدید نمی شوند، بلکه ممکن است به تدریج کاهش یابند.

چند مورد درباره قرص ایمدین

  • از مطالعات بالینی و مصرف کنندگان گزارش شده است که اثرات روی سایر قسمت های بدن مانند قفسه سینه، دست ها و آرنج ها مشاهده می شود.
  • قرص های IMEDEEN به عنوان یک محافظ در برابر آفتاب کار نمی کنند – همیشه در بیرون از منزل از کرم ضد آفتاب با SPF مناسب استفاده کنید.
  • قرص های مراقبت از پوست IMEDEEN به افرادی که مایل به حفظ ظاهری طبیعی زیبا و سالم هستند توصیه می شود.
  • قرص IMEDEEN حاوی مقدار قابل توجهی چربی نیست و بنابراین به افزایش وزن کمک نمی کند.

عصاره هسته انگور در قرص ایمدین چیست؟

پوستی شاداب تر با مکمل ایمدین : عصاره هسته انگور در فرمول های خاص IMEDEEN گنجانده شده است زیرا ترکیبات پلی فنول موجود در دانه انگور دارای خواص آنتی اکسیدانی هستند که به کاهش میزان رادیکال های آزاد در محیط های مبتنی بر آب مانند پلاسمای سلولی کمک می کند.

آنتی اکسیدان چیست؟

یک آنتی اکسیدان به دفاع از سلول ها از جمله سلول های پوست بدن در برابر اکسیداسیون کمک می کند. آنتی اکسیدان‌ها که به طور طبیعی در بدن و پوست یافت می‌شوند، مولکول‌های پایداری هستند که رادیکال‌های آزاد می‌توانند یک الکترون اضافی را از آن‌ها «دزدیده» تا خنثی شوند. به این ترتیب آنتی اکسیدان ها به دفاع از پوست در برابر رادیکال های آزاد کمک می کنند. (منبع)

لطفا مقالات مرتبط دیگر را مطالعه کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *